Dwyer - PGC-20B-100 2" Gauge,Back-100 Psi
MPN: PGC-20B-100
Should ship between 12 Aug and 19 Aug
Can I get this faster?
Subject to factory lead times
Option to use your account at checkout
QTY:
Our experts are here to help.
Call (866) 703-5665 for Expedited Shipping, Delivery Date, Product Questions & Help
Our experts are here to help.
Documents
Overview:
OEM Style Pressure Gauge, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 100 psi, ± 3 - 2 - 3 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2 " Dial, Rear Connection, PGC Series, Each