Dwyer - PGS-25L-100 Pressure Gauge
MPN: PGS-25L-100
Should ship between 26 Aug and 02 Sep
Can I get this faster?
Subject to factory lead times
Option to use your account at checkout
QTY:
Our experts are here to help.
Call (866) 703-5665 for Expedited Shipping, Delivery Date, Product Questions & Help
Our experts are here to help.
Documents
Overview:
General Service Gauge, Weather & Dust Resistant, 1/4 " NPT Male, 0 psi to 100 psi, ± 1 % Accuracy, > 0.25 % Class, 2.5 " Dial, Bottom Mount, PGS Series, Each